MEGOSZTÁS
Magyar válogatott. Fotó: Laszlo Szirtesi/Shutterstock.com

Sima győzelmet aratott a magyar válogatott az U21-es nemzeti csapat ellen. Történt mindez felkészülési mérkőzésen az ausztriai edzőtáborban, Bad Kleinkirchheimben. Az eredmény 4-0 lett, a gólokat pedig Pintér, Lencse, Sallai és Korcsmár szerezték.

Mind a négyen az első félidőben voltak eredményesek, így elmondható, hogy Magyarország A-válogatottja az első játékrészben szerzett góloknak és biztosan záró védelmének köszönhetően győzte le az U21-es csapatot. A mérkőzés utáni értékelésekor Bernd Storck szövetségi kapitány elégedettnek tűnt, s kiemelte, hogy nem kell túlértékelni az eredményt, hiszen az U21-es válogatott ellen lépett pályára a “nagyválogatott”. A focisták jól mozogtak, gyors futballt játszottak és sok helyzetet alakítottak ki. Nagy Ádám szinte mindenhol feltűnt és kreatív megoldásaival emelkedett ki a mezőnyből.

Egyébként a felkészülési meccs idő előtt ért véget, ugyanis Bernd Storck úgy döntött a 84. percben, hogy véget vet a találkozónak.