Kassai vezeti a német-olasz negyeddöntőt

330
0
MEGOSZTÁS

Kassai Viktor vezeti szombaton a Németország-Olaszország negyeddöntőt a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokságon – tette közzé az európai szövetség honlapja csütörtökön.

A legjobb nyolc közötti párharcok slágermeccsére Bordeaux-ban kerül sor 21 órától.

A 40 éves magyar játékvezetőnek ez lesz a harmadik találkozója a tornán, ő dirigálta a francia-román nyitómérkőzést (2-1), majd június 17-én is ő fújta a sípot az Olaszország-Svédország meccsen (1-0). Segítői ezúttal is Ring György, Tóth Vencel, Bognár Tamás és Farkas Ádám lesznek, a negyedik játékvezető pedig a lengyel Szymon Marciniak.

Kassai a horvát-spanyol (2-1) és a portugál-horvát (1-0) mérkőzésen negyedik játékvezetőként működött közre.